O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN!

mod

0

Od trzech sezonów zauważam że szyki co to mistrzostwa psują nam 3 zespoły... Betis,Espanyol i Sevilla, zazwyczaj to one przerywają zwycięską pasję i wprowadzają niepokój w drużynie...narazie to sie sprawdza, mecz z sevillą dopiero za jakiś czas w tak zwanym "młynie la liga" wtedy tez mysle rozstrzygnie się walka o tytuł...osobiście jestem optymistą ale z lat kibicowania wiem ze jeśli real goni solidnie...to dogania,dlatego o tytuł wcale nie będzie tak łatwo, pozostało 15 kolejek do końca w tym 4 mecze z gigantami, kiedy podczas dwóch kolejek barca traci 4 oczka a przewaga topnieje z 12 do 7... Drugą rzeczą sa eksperymenty i decyzje Guardioli,zdejmowanie Eto'o oraz Henrego praktycznie po pierwszej połowie. Trzecia rzecz to VV... on nigdy nie będzie dla mnie i dla wielu na tym forum bramkarzem odpowiednim dla barcy, nawet czerwona latarnia ma Kameniego, a zarząd barcelona wciąż ma tak zwany kompleks wychowanka i na siłę chcą mieć drugiego Cassilasa... www.żal.pl VeB !

0

A według mnie Pep ma pomysł na ten zespół. Uświadomienie Eto Deco i R10 to ze jeżeli chcą cwaniaczyc i bawic się na dystkotekach to nie w tym klubie...wywarł na nich presje mówiąc ze nie bierze ich pod uwagę, R10 i Deco pożegnali sie z klubem a Eto'o pokazał ze ma cos do udowodnienia, moim zdaniem wyszło mu to na dobre. Mam wielką nadzieje ze będzie grał cały sezon tak jak na tourne w szkocji oraz że wreszcie będzie miał pełen sezon bez kontuzji i African Cup...wtedy panowie mamy Pichichi E2 ;) VeB !

Zobacz wszystkie

0

A według mnie Pep ma pomysł na ten zespół. Uświadomienie Eto Deco i R10 to ze jeżeli chcą cwaniaczyc i bawic się na dystkotekach to nie w tym klubie...wywarł na nich presje mówiąc ze nie bierze ich pod uwagę, R10 i Deco pożegnali sie z klubem a Eto'o pokazał ze ma cos do udowodnienia, moim zdaniem wyszło mu to na dobre. Mam wielką nadzieje ze będzie grał cały sezon tak jak na tourne w szkocji oraz że wreszcie będzie miał pełen sezon bez kontuzji i African Cup...wtedy panowie mamy Pichichi E2 ;) VeB !

0

Od trzech sezonów zauważam że szyki co to mistrzostwa psują nam 3 zespoły... Betis,Espanyol i Sevilla, zazwyczaj to one przerywają zwycięską pasję i wprowadzają niepokój w drużynie...narazie to sie sprawdza, mecz z sevillą dopiero za jakiś czas w tak zwanym "młynie la liga" wtedy tez mysle rozstrzygnie się walka o tytuł...osobiście jestem optymistą ale z lat kibicowania wiem ze jeśli real goni solidnie...to dogania,dlatego o tytuł wcale nie będzie tak łatwo, pozostało 15 kolejek do końca w tym 4 mecze z gigantami, kiedy podczas dwóch kolejek barca traci 4 oczka a przewaga topnieje z 12 do 7... Drugą rzeczą sa eksperymenty i decyzje Guardioli,zdejmowanie Eto'o oraz Henrego praktycznie po pierwszej połowie. Trzecia rzecz to VV... on nigdy nie będzie dla mnie i dla wielu na tym forum bramkarzem odpowiednim dla barcy, nawet czerwona latarnia ma Kameniego, a zarząd barcelona wciąż ma tak zwany kompleks wychowanka i na siłę chcą mieć drugiego Cassilasa... www.żal.pl VeB !

0

BAN!

mod

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?